میز و صندلی چهارنفره

افراد مختلف به سبک‌هاي مختلف، سفر مي‌کنند که هرکدام تجهيزات خاص خود را مي‌طلبد. در اين ميان، افراد بسياري هستند که دوست دارند حتي در زمان سفر کاملا راحت باشند. مجموعه‌ي ميز و صندلي سفري چهارنفره‌اي که پيش روي شماست، مي‌تواند چنين وسيله‌اي باشد و بتوانيد با استفاده از آن در زمان سفر به‌ويژه هنگام نوش‌جان‌کردن خوراکي‌ها، راحتي را تجربه کنيد. اين مجموعه به‌خوبي شما را در مکان‌هاي گوناگون ياري مي‌رساند و کمک مي‌کند از بودن کنار دوستان و خانواده‌ي خود لذت بيشتري ببريد.

توليد‌کننده براي اين محصول از آلومينيوم استفاده کرده است. استفاده از اين فلز باعث مي‌شود محصول دوام مناسبي داشته باشد و دربرابر رطوبت نيز مقاومت خوبي از خود نشان دهد. همچنين استفاده از آلومينيوم باعث وزن سبک آن مي‌شود که حمل راحت‌ترش را براي شما به همراه خواهد داشت.

آلومينيوم

قسمت رويه‌ي ميز و صندلي‌ها از جنس پلاستيک «ABS» و «پلي‌پروپيلن» توليد شده‌ است. اين مواد ساختاري محکم و بادوام داشته و استحکام بيشتر محصول را در پي‌دارند. قسمت صندلي‌ها داراي ساختاري فرورفته است تا به ‌راحتي بيشتر شما در زمان نشستن منجر شود.

اين محصول به‌صورت تاشو توليد شده است؛ به همين دليل مي‌توانيد به‌سادگي درزماني که نياز نداريد، آن را تا کنيد و به شکل يک کيف درآوريد. همين طراحي باعث مي‌شود بتوانيد به‌خوبي محصول را با خودرو حمل کنيد يا هنگام استفاده‌نشدن، بدون اشغال حجم زياد، آن را در مکان دلخواهتان نگهداري کنيد.

فهرست